We are here for you. 24/7.

YOUR TEXTS MATTER. IN ANY CASE.

Translations

Na Vašich textech záleží. Ať jste korporace nebo soukromý klient, Vaše texty představují Váš důležitý zájem. Proto jej vyžadujte i od překladů. Jsme tým, který Vaše zájmy prosazuje. Naše překlady jsou odborné, plně odkontrolované a díky použití moderních postupů cenově příznivé.

Localization

Rozsáhlé příručky, katalogy, počítačové kódy lokalizujeme za využití počítačově podporovaného překladu. Nástroje C.A.T. (computer aided translation) nenahrazují překladatele, ale napomáhají mu dodržovat používání jednotné terminologie. Sledují také již jednou přeložené texty nebo jejich části a Vy neplatíte za jejich opakování.

Copywriting

Zabývejte se obchodem a textovou komunikaci ponechejte na nás. Naše texty přesvědčují. Vedou vašeho zákazníka k uzavření obchodu. vašeho partnera k přátelskému, rovnocennému vztahu. Podpoříme Vás v budování a udržování vaší identity, nezaměnitelné s konkurencí. A postaráme se o Vaši značku.

WOULD YOU LIKE TO BE INFORMED ABOUT THE NEWS OF OUR SERVICES?

LEONARDO TEAM

Komunikujeme mezi sebou nepřetržitě na online platformě. Jednoduše a pružně.

Šetříme Vaše náklady.

Translators

Jsme tým odborných, vzdělaných překladatelů s dlouholetou praxí v mnoha oborech. Každým dalším projektem se zdokonalujeme. Slovníkům odzvonilo. Svou terminologii čerpáme z prvozdrojů, které porovnáváme s prvozdroji v cizím jazyce. S konkrétními zákony, normami, příručkami. A budujeme ji pro Vás.

Editors

Každý překlad kontrolujeme nejen sami po sobě, ale také navzájem. Čteme, kontrolujeme, používáme speciální programy, ale především spolupracujeme. A vy obdržíte stoprocentní výkon.

Copywriters

Psaní textů začalo u překladů. Tedy jejich originálů, často obsahujících chyby a formulace, které klientovi zjevně neprospívali. Začali jsme tedy psát sami. Copywriting nás nadchl a naše texty přesvědčují zákazníky. Věnujte se svému oboru a psaní přenechejte na nás. Slovy budujeme Vaši značku, tvoříme a udržujeme Vaši identitu na trhu.

Our references

Call us on  +420 773 699 668, or send us a message

I am interested in more information about:
TranslationsTranslation memoriesTerminology administrationInterpreting