O NÁS (EDITORIAL)

Proč právě LEONARDO, když je na trhu překladů tolik překladatelských subjektů?

Leonardo je seskupením odborných překladatelů a lokalizátorů s dlouholetými zkušenostmi v mnoha oborech. Po zkušenostech s prací ve velkých kancelářích a s mnoha personálem jsme dospěli k přesvědčení, že pro Vás, zákazníka, je důležitější skutečný kontakt a skutečná kvalita překladů. Vzít Váš text a předat jej někomu jinému, v tom není ani umění, ani řemeslo. Stejně jako zatížit sebe i Vás přebytečným papírováním, které zastíní skutečný vztah mezi Vámi a námi.

Také netvrdíme a nepropagujeme, že překládáme všechny jazyky a všechny obory, jak se s tím setkáváte jinde na internetu. Už jen vynásobením počtu jazyků a oborů byste došli k závratnému číslu, z něhož je jasné, že jde o klam.

Jsme transparentní a individuální. V osobním styku pro Vás, Vám a Vašim potřebám k dispozici. Proto jsme redukovali fixní náklady na naprosté minimum, pro vyhotovování odborných textů nepotřebujete nákladné kancelářské plochy a administrativní personál, který provádí mechanické úkony.

My jsme sami sobě týmem. A Vám.

Otevírací hodiny? – Můžete nás kontaktovat kdykoli, prostřednictvím telefonu, on-line chatu, LinkedInu, naší interaktivní facebookové stránky. Reagujeme v nejkratší možné době, jak nám to naše časové možnosti dovolí.

Také otázku cen jsme pro Vás koncipovali jinak. Pokud nahlédnete do ceníku překladatelských firem, mnoho se toho nedovíte: je to jako byste chtěli porovnat ceny mobilních operátorů. Ale většinou se ceny překladů, u kterých není zřejmé, jaké výkony obsahují, tak jako tak nedozvíte.

V našem ceníku se seznámíte s jasně danými cenami. Až na výjimky, jako je nutnost rozdělení velkého množství textu mezi více překladatelů a následné redakční práce k sjednocení terminologie apod., Vám nebudeme účtovat žádné expresní příplatky.

Pro rozsáhlejší projekty a dlouhodobou spolupráci, na níž nám záleží, jsme Vám rádi k dispozici osobně. Potěší nás Váš názor. Tady, telefonicky, na sociálních sítích. Protože na Vás záleží. Z profesionální cti.

 

 

Vaše

Podpis Petra

Petra Dejlová
Jednatelka LEONARDO překladatelské služby s.r.o.

 

info@leonardo24.cz
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/petradejlova/